ŠKOLA RAČUNARA I ŠKOLA STRANIH JEZIKA B.A.Y. COM BEOGRAD SRBIJA


Preduzeće ŠKOLA RAČUNARA I ŠKOLA STRANIH JEZIKA B.A.Y. COM nalazi se u mestu BEOGRAD, Srbija, na adresi Makedonska 21/4.

Pretežna delatnost je: 'Kultura i obrazovanje - škole stranih jezika'

Kontakt možete ostvariti putem email-a: baycom@sbb.rs


Preduzeće za razvoj informacione tehnologije B.A.Y.com, d.o.o, osnovano je 17. jula 2002. godine sa sedištem u Beogradu, ulica Matice Srpske 64. Osnovna delatnost preduzeća je obrazovanje odraslih. U septembru iste godine otvorena je škola računara u Makedonskoj 21, Beograd.

U junu 2004. godine proširena je delatnost škole na kurseve iz računovodstva i stranih jezika . Maja 2005. godine počinju obuke iz Elektronskog poslovanja. U septembru 2006. godine u školski program uvedena je obuka za programski paket SolidWorks. i ostvarena saradnja sa preduzećem Solfins, ekskluzivnim distributerom u Srbiji.

U proleće 2007. godine, naša škola je postala zvanični ispitni i trening centar za sticanje sertifikata EBC*L.

U leto 2008. godine je sklopljena saradnja sa NVO IDC Srbija povodom zajedničkog učešća u projektu GOPA. Ova saradnja je rezultirala uspešno sprovedenom obukom za servisere PC računara (nov. 2008. - jan. 2009.) u okviru navedenog projekta. Izražavamo zahvalnost kolegama iz IDC Srbija i nadamo se da će se naša saradnja razvijati u narednom periodu.

Obuke u našoj školi vode predavači sa iskustvom i velikim znanjem iz praktične i teoretske obuke.

Do sada se u našem preduzeću obučilo preko 2900 polaznika u raznim oblastima delatnosti škole. Od poznatijih privrednih subjekata i institucija čiji su se zaposleni obučavali kod nas navodimo: Narodna banka Srbije, Komercijalna banku, , MIP, opštine Voždovac i Obrenovac, YUMCO, GEMAX, Energoprojekt, UTVA LOLA, MINEL, NIS Jugopetrol, Tehnička škola za obradu drveta, Industrija stakla Pančevo, Tigar, Uniotehna, Sanofi-Aventis, Wireless Media, JAZAS, Prografix, Remming, Gradski Oglasi, Pollino, Mašinska škola Radoje Dakić, Srpsko veterinarsko društvo, Omladinska zadruga Beograd, Institut Kirilo Savić, Kovač Mont, itd.

Za sve potrebne informacije i detaljnija obaveštenja, javite se na 011/ 3373 - 794, 3373 - 812 ili putem e-mail-a.Vaš komentar:

Otkup računara i laptopova